Choď na obsah Choď na menu
 


Úspechy našich žiakov v šk. roku 2018/2019

Jún 2019

Detské atletické hry - 2. miesto

Krnáčová Lilien - 2. A
Lara Fabian - 2. A
Marek Kuric - 2. A
Dominik Melicherčík -  2. A
Dávid Ostrihoň - 3. A
Júlia Stehlíková - 3. B
Barbora jacková - 3. B
Dávid Krnáč - 3. Bdiplom2.jpg

Regionálne kolo - ,,Malý futbal - dievčatá" - 3. miesto

Melichová Melánia - 7. B

Ďuricová Alexandra - 6. A

Ostrihoňová Sofia - 6. A
Jacková Lucia - 6. A
Jacková Veronika - 9. B
Kučerová Viktória - 7. B
Golianová Kristína - 9. B
Melichová Sára - 9.  A
Vilhanová viktória - 9. B
Šufliarská Karolína - 7. Bdiplom1.jpg

Máj 2019

7.5.2019 - Súťaž mladých záchranárov civilnej obrany okresu Detva - 2. miesto

Janoková Lenka - 8. B
Petrovičová Dorothea - 8. B
Faltýs Jakub - 8. B
Výbošťok Stanislav- 8. B

diplom-ou.jpg

diplom-ba.jpg

diplom-tuk.jpg

Apríl 2019

diplom-kc.jpg  diplom-pl.jpg

16.4.2019 - Vybíjaná žiačok ZŠ - okresné kolo žiačky - 2. miesto bez-nazvu.jpg

Melichová Natália - 7. B
Babicová Nina - 7. B
Sujová Sofia - 7. B
Babicová katarína - 6. A
Ďuricová Alexandra - 6. A
Ostrihoňová Sofia - 6. A
Jacková Lucia - 6. A
Klincová Katarína - 6. B
Ľuptáková Olívia - 5. B
Vasilenková Romana - 5. B

bez-nazvu1.jpg

diplom2-12.4..jpg  diplom-12.4.jpg

diplo.jpg

Február 2019

bez-nazvu.jpg1.jpg

13.2.2019 - Stolný tenis - okresné kolo žiaci - 1. miesto

bez-nazvu.jpg

Môťovský Jakub  - IX.B

Halaj Samuel - IX.B

JUhrin Adam - VIII.A

11.2.2019 - Volejbal - okresné kolo žiačky - 3. miesto

diplom.jpg

Bartková Viktória  - IX.A
Golianová Kristína - IX.B
Jacková Veronika - IX.B
Vilhanová Veronika  - IX.B
Melichová Sára - IX.A
Matejovičová Patrícia  - IX. A
Bartková Vanesa - VII.A
Melichová Melánia  - VII.B
Šufliarska Karolína - VII.B
Mamráková Mária - IX.A

111.jpg222.jpg

bez-nazvu.jpgbez-nazvu1.jpg

Január 2019

                                                                      diplom-dobrocka.jpg

December 2018

img_20181218_081909.jpg

Florbal - žiakov a žiačok- okresné kolo 18.12.2018 - 3. miesto

David Ostrihoň - III.A
Lukas Krnáč - III.B
František Kamenský - IV.A
Ondrej Záchenský - IV.A
Sofia Červenková - IV.A
Marek Malček - IV.B
Ondrej Jiří Doskočil - IV.B
Natália Krnáčová - IV.B
Juraj Petrovič - IV.B
Lukáš Vrťo - IV.B

Basketbal - žiaci - okresné kolo 11.12.2018 - 3. miesto

Kevin Gergeľ 8.B

Dominik Gonda 9.B

Alan Matuška 9.A

Július Melicherčík 9.A

Jakub Môťovský 9.B

Igor Oláh 9.B

Martin Nosáľ 9.B

Florbal - mladší žiaci - okresné kolo 7.12.2018 - 3. miesto

Debnár Matej  5.A

Klinec Lukáš 5.A

Dianiška Martin 6.A

Kulich Philip 6.A

Olšiak Marek 6.A

petrovič Peter 6.B

Výbošťok Ján 6.A

Kminiak Marek 4.B

diplom.jpg

November 2018

NÁBOJ JUNIOR - 7. ročník medzinárodnej matematicko-fyzikálnej súťaže  23.11.2018 - 3. miesto

Debnár Jozef 8.B

Halaj Samuel 9.B

Michálik martin 8.B

Suja Jaroslav 9.A

Florbal - žiaci - okresné kolo 8.11.2018 - 2. miesto

Matúška Alan 9.A

Gonda Dominik 9.A

Môťovský Jakub 9.B

Sabó Dušan 8.A

Uhrin Adam 8.A

Kaľamár Dominik 8.B

Vilhan Miroslav 8.B

Szabó Radoslav 7.B

Dian Michal 8.A

Florbal - žiačky - okresné kolo 7.11.2018 - 2. miesto

Bartková Viktória 9.A

Ďuricová Alexandra 6.A

Gelieňová Patrícia 8.B

Babicová Nina 7.B

Jacková Lucia 6.A

Kučerová Viktória 7.B

Melichová Melánia 7.B

Melichová Sára 9.A

Vilhanová Veronika 9.B

Golianová Kristína 9.B

Vilhanová Viktória 8.B

Október 2018 

Rétorika v praxi - účasť našich žiakov na prednáške v rámci projektu UMENIE V KOCKE

Magdaléna Malatincová 7.A

Michaela Senková 8.B

Michaela Ostrihoňová 9.A

Tibor Vrťo 8.A

Malý futbal - chlapci - okresné kolo 11.10.2018 - 2. miesto

Debnár Matej 5.A

Klinec Lukáš 5.A

Dianiška Martin 6.A

Kulich Philip 6.A

Melich Marko 6.B

Petrovič Peter 6.B

Výbošťok Ján 6.A

Záslav Tomáš 6.A

Malý futbal - dievčatá - okresné kolo 10.10.2018 - 3. miesto

Ďuricová Alexandra 6.A

Jacková Lucia 6.A

Matejovičová Lívia 6.B

Matejovičová Lucia 6.B

Malatincová Magdaléna 7.A

Melichová Melánia 7.B

Sujová Sofia 7.B

Vasilenková Romana 5.B

Luptáková Olívia 5.B

                                                            

September 2018 

Zlatý kľúčik - konkurz v DK A. Sládkoviča v Detve 20.9.2018 - postupujúce žiačky:

Adriana Malatincová 1.B

Júlia Šmálová 2.B

Liliana Chamulová 4.A

Sofia Červenková 4.A

Patrícia Gelieňová 8.B

Magdaléna Malatincová 7.A

Veľký futbal - okresné kolo chlapci - 3. miesto

Faltys Jakub 8.B

Klinec Jozef 9.B

Michálik Martin 8.B

Sabó Dušan 8.A

Gergeľ Kevin 8.B

Oláh Igor 9.B

Ostrihoň Tomáš 8.B

Gombala Martin 8.A

Gonda Dominik 9.A

Tóth Mário 9.B

Výbošťok Ján  6.A

Matúška Alan 9.A

Melicherčík Július 9.A